قایق بادی فروش قایق بادی موتوری حرفه ای و ماهیگیری

فروش و عرضه انواع قایق بادی با 20% تخفیف, قایق بادی با بیش از 20 مدل از قایق های بادی اینتکس 2 نفره ، 4 نفره ، و 6 نفره ، با قیمت مناسب ، قایق بادی موتوری و قایق بادی حرفه ای, قایق فایبرگلاس تک نفره و قایق بادی پارویی, کایاک ورزشی مسابقه ای, مدل های قایق بادی مارینر و اکسکروشن اینتکس, قایق بادی تفریحی برای استفاده خانوادگی در دریا و رودخانه, قایق بادی چلنجر و سیهاوک و قایق بادی بزرگ و کوچک ، در بزرگترین مرکز فروش و نمایندگی قایق بادی در ایران با ارسال رایگان به تمام نقاط تهران و حومه و با تست در محل توسط پرسنل تهران اینتکس ، و ارسال 24 ساعته به تمام نقاط ایران همراه با یک هفته مهلت تست ، چنانچه در مورد خرید قایق بادی نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید. قایقهای بادی اینتکس قابلیت های زیادی دارند از جمله بسیار سبک و کوچک هستند ، بسیار مطمئن و قابل اطمینان برای استفاده در داخل سد, دریا و آبهای پر عمق هستند ، هزینه آنها بسیار ارزان و به صرفه هستند ، و میتواند بهترین وسیله برای تفریح و ماهیگیری باشد و با آن میتوانید لحظات شاد و لذت بخشی را در کنار خانواده خود و دوستان خود داشته باشید. حمل آنها بسیار راحت است و براحتی در صندوق خودرو و یا باربند آن جای میگیرند ، نوع جنس آنها بسیار محکم و مقاوم است و با خاطری آسوده میتوانید از آن در آبهای عمیق و حتی خروشان استفاده نمایید. قایق بادی چندین تولید کننده دارند که عبارتند از : intex, bestway, sevylor, intime, relax
 ( 12 رای )

قایق بادی دو نفره

 قیمت: 135,000 تومان

 

کد کالا: intex 68367

طول: 236 سانتی متر

عرض: 114 سانتی متر

ارتفاع: 41 سانتی متر

وزن: 8.5 کیلوگرم

تحمل وزن: 170 کیلوگرم

نوع: دو نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC دو لایه

قايق بادی دو نفره ، مخصوص آبهای آرام و استخر ، دارای دو مخزن هوای جداگانه ، کف باد شونده برای راحتی بيشتر ، دارای پارو جهت تسهيل پارو زدن ، پمپ باد ، طناب نجات ، 3 جای محفظه باد جهت امنیت بیشتر ، دارای بسته مخصوص تعميرات ، جنس قایق از پی وی سی، دارای تاييد گارد ساحلی ايالات متحده.

 
( 6 رای )

قایق بادی چلنجر 3

 قیمت: 235,000 تومان

 

کد کالا: intex 68370

طول: 295 سانتی متر

عرض: 137 سانتی متر

ارتفاع: 43 سانتی متر

وزن: 12.6 کیلوگرم

تحمل وزن: 255 کیلوگرم

نوع: سه نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: پلاستیکی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC

قایق بادی چلنجر 3 اینتکس با رنگهای جذاب و قیمت مناسب دارای پارو و پمپ باد همراه و همچنیین طناب نجات یکی از قدیمی ترین و بهترین قایق بادی 3 نفره با کیفیت بسیار عالی ، ساخته شده از جنس پی وی سی و الیاف دارای دو عدد کوسن بادی جهت نشستن فرد ، این قایق بادی در چهار نمونه تولید و عرضه شده است ، اولی قایق بادی چلنجر 1 ، قایق بادی چلنجر 2 ، 3 و 4 ، که هر کدام مناسب برای نفرات یک تا 4 میباشد ، که این کالا نیز شماره 3 آن میباشد و برای استفاده سه نفر ساخته شده است ، تحمل وزن آن تا 300 کیلوگرم میباشد و از آن براحتی میتوان در دریا ، و آبهای پر عمق با اطمینان کامل استفاده کرد ؛ کف این قایق بادی از جنس بدنه میباشد و دارای ضخامت بالایی جهت استحکام و مقاومت وزن 3 نفره تعبیه شده است ، از ویژگی و برتری این قایق بادی چلنجر 3 میتوان به این نکته اشاره کرد که از 3 محفظه جدا باد شده و در شرایطی که یکی از قسمت های قایق سوراخ شود دیگر قسمت های آن به طور باد شده باقی خواهد ماند و امکان غرق شدن آن وجود ندارد.

 
( 7 رای )

قایق بادی EXCURSION 2

 قیمت: 250,000 تومان

 

کد کالا: intex 68318

طول: 241 سانتی متر

عرض: 145 سانتی متر

ارتفاع: 42 سانتی متر

وزن: 17.2 کیلوگرم

تحمل وزن: 205 کیلوگرم

نوع: دو نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC سه لایه

قایق بادی اکسکروشن 2 توضيحات محصول: قايق بادی دو نفره با بدنه بسیار مقاوم برای استفاده در دريا، درياچه و رودخانه های آرام سه مخزن هوای جداگانه برای ايمنی و اطمينان بيشتر طناب دور تا دور بدنه قايق بادی بدنه بسیار مقاوم در برابر آفتاب، مواد شيميایی و نفتی و بسيار مقاوم برای فشار هوای بالا بدنه ساخته شده از ورقه ضخيم پی وی سی 0.76 ميليمتر، دارای پمپ و پاروهای آلومينيومی صندلی بادی کف بادشونده برای راحتی بيشتر کيف لوازم دستگيره برای حمل قايق پايه مخصوص قرار گيری پارو دارای دو پايه مخصوص چوب ماهيگيری دارای تاييد گارد ساحلی ايالات متحده دارای بسته تعميرات امکان نصب موتور

 
( 9 رای )

قایق بادی EXCURSION 3

 قیمت: 350,000 تومان

 

کد کالا: intex 68319

طول: 262 سانتی متر

عرض: 157 سانتی متر

ارتفاع: 42 سانتی متر

وزن: 19.5 کیلوگرم

تحمل وزن: 300 کیلوگرم

نوع: سه نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC با کف باد شو

قايق بادی سه نفره مناسب برای رودخانه های آرام، دريا، درياچه ، سد و ماهيگيری سه محفظه هوای جداگانه طناب دور قایق در سرتاسر بدنه پايه نصب کيت موتور بدنه بسيار مقاوم در برابر خراش و اشعه آفتاب از جنس ورقه ضخيم PVC دارای پمپ دستی پر توان و دو عدد پاروی 135 سانتيمتری دارای پايه مخصوص پارو دو پايه مخصوص قرارگيری قلاب ماهيگيری کف باد شونده مقاوم برای راحتی بيشتر دارای تاييد گارد ساحلی ايالات متحده بسته مخصوص تعميرات هنگام استفاده از قایق ها حتما وسايل ايمنی مناسب نظير جليقه نجات همراه داشته باشيد.

 
( 13 رای )

قایق بادی اکسروکشن 4 نفره

 قیمت: 405,000 تومان

 

کد کالا: intex 68324

طول: 315 سانتی متر

عرض: 165 سانتی متر

ارتفاع: 43 سانتی متر

وزن: 23.4 کیلوگرم

تحمل وزن: 400 کیلوگرم

نوع: چهار نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC دو لایه با کف باد شو

قایق بادی اکسکروشن 4 | توضيحات: محصول قايق بادی چهار نفره مناسب استفاده در رودخانه های آرام ، دريا ، درياچه و ماهيگيری سه محفظه هوای جداگانه طناب دور قایق در سرتاسر بدنه ، پايه نصب کيت موتور بدنه بسيار مقاوم در برابر خراش و اشعه آفتاب از جنس ورقه ضخيم PVC دارای پمپ دستی پر توان و دو عدد پاروی 135 سانتيمتری دارای پايه مخصوص پارو دو پايه مخصوص قرارگيری قلاب ماهيگيری کف باد شونده قایق و مقاوم برای راحتی بيشتر دارای تاييد گارد ساحلی ايالات متحده ، دارای بسته مخصوص تعميرات ، هنگام استفاده از قایق ها حتما وسايل ايمنی مناسب نظير جليقه نجات همراه داشته باشيد.

 
( 13 رای )

قایق بادی اکسروکشن 5 مدل 2013

 قیمت: 470,000 تومان

 

کد کالا: intex 68325

طول: 366 سانتی متر

عرض: 168 سانتی متر

ارتفاع: 43 سانتی متر

وزن: 26.6 کیلوگرم

تحمل وزن: 455 کیلوگرم

نوع: پنج نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC دو لایه

قایق بادی اکسروکشن 5 مدل 2013 همراه با دو عدد پاروی آلومینیومی و یک عدد پمپ دستی رایگان ، محصول شرکت intex با کیفیت عالی و قیمت مناسب ، دارای جای لنسر ماهیگیری ، کوسن وسط ، دو عدد صندلی جلو و عقب ، ویک عدد کوسن وسط ، کیف مخصوص ماهیگیری ، کیف مخصوص حمل قایق بادی ، مناسب برای استفاده در دریا ، سد ، رودخانه های پر عمق ، و استخر های بزرگ ، این مدل قایق بادی را گارد ساحلی ایالات متحده مورد تایید قرار داده است ، و قابلیت نصب موتور تا 4 اسب بخار را دارد.

 
( 8 رای )

قایق بادی سی هاوک چهار نفره

 قیمت: 510,000 تومان

 

کد کالا: intex 68351

طول: 295 سانتی متر

عرض: 137 سانتی متر

ارتفاع: 43 سانتی متر

وزن: 12.5 کیلوگرم

تحمل وزن: 300 کیلوگرم

نوع: چهار نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC دو لایه

قایق بادی سی هاوک 4 چهار ، توضيحات محصول قايق بادی چهار نفره مناسب برای استفاده در آبهای آرام ، دارای 3 مخزن هوای جداگانه برای اطمينان از ايمنی سرنشينان بدنه مقاوم کف بادشونده برای استحکام و راحتی بیشتر سرنشينان دو نشيمن بادی ، دو پايه مخصوص نگهداری چوب ماهيگيری طناب کشی دور تا دور بدنه قايق دارای پايه مخصوص قرارگيری پارو تاييد شده توسط گارد ساحلی ايالات متحده امريکا هنگام استفاده از قایق ها حتما وسايل ايمنی مناسب نظير جليقه نجات همراه داشته باشيد. این قایق یکی از بهترین قایق های چهار نفره می باشد که هم زیباست و هم با کیفیت. رنگ سبز آن با زرد ترکیب شده و زیبایی خاصی را به وجود آورده است. کیفیت آن هم به قدری خوب است که می تواند سالها به عنوان یک قایق خوب در کنار شما باشد. ایمنی این قایق بسیار خوب بوده و می توان از آن در برخی رودخانه ها نیز استفاده نمود. برای خرید این قایق بادی با شماره تلفن های موجود در سایت که مربوط به مرکز فروش است تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 
( 7 رای )

قایق بادی دو نفره سی هاواک

 قیمت: 245,000 تومان

 

کد کالا: intex 68346 

طول: 236 سانتی متر

عرض: 114 سانتی متر

ارتفاع: 41 سانتی متر

وزن: 22.6 کیلوگرم

تحمل وزن: 200 کیلوگرم

نوع: دو نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو:  پلاستیکی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC با کف باد شو

قایق بادی دو نفره سی هاواک تولید 2014 شرکت اینتکس با ظاهری متفاوت و کیفیت بسیار عالی و ایمنی بالا برای استفاده دو نفر در آب های پر عمق ، دریا ، سد ، رودخانه ، دارای امکانات کامل ، با وزن و حجم بسیار کم ، رنگ سبز و زرد ، این قایق بادی دو نفره از سری قایهای بادی پر فروش و قیمت مناسب برای استفاده تفریحی و قایقرانی است که طراحی منحصر بفردی دارد ، دارای 3 محفظه باد است که در هنگام آسیب دیدن قایق ، یکی از لایه های آن ممکن است خالی از باد شود و دو محفظه دیگر آن همچنان پر از باد است که میتواند نفرات سوار بر آن را تا مقصد برساند و در هنگام رسیدن به مقصد ، میتوان توسط بسته تعمیراتی که همراه خود قایق بادی میباشد آنرا براحتی تعمیر و دوباره بازیابی کرد ، از ویژگی های این قایق باید به سبک بودن قایق و کم حجم بودن آن و همچنین قیمت مناسب آن اشاره کرد که میتواند وسیله ای مناسب برای تفریحات و ورزش های آبی باشد.

 
( 5 رای )
قایق بادی سی هاواک 3 نفره

قیمت: 290000 تومان

 

کد کالا: intex 68349

طول: 295 سانتی متر

عرض: 137 سانتی متر

ارتفاع: 43 سانتی متر

وزن: 12.5 کیلوگرم

تحمل وزن: 300 کیلوگرم

نوع: سه نفره

پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسالان

 

 جنس: PVC

 قایق بادی سی هاواک 3 نفره اینتکس مخصوص سه نر بزرگسال برای آبهای خروشان  با لوازم کامل و تحمل وزن بالا ، این قایق بادی بسیار کوچک و قابل حمل است و کیفیت آن بسیار عالی و محکم میباشد ، قیمت آن در مقایسه با نمونه فایبر گلاس آن بسیار ارزانتر و کمتر است و میتواند یک وسیله تفریحی برای افراد خانواده در فصل های مختلف باشد ، از این قایق بادی میتوان جهت ماهیگیری و تفریح و ورزش در دریا و با ایمنی بالا، دارای طناب نجات ، و جای لنسر ، و دارای کوسن ، جلو و عقب ، رنگ سبز یشمی ، مارک اینتکس intex با بهترین کیفیت ، و با ضمانت نامه شرکت تهران اینتکس ، مرکز فروش و نمایندگی قایق های بادی در ایران.

 
( 10 رای )

قایق بادی کودک طرح پوه

 قیمت: 90,000 تومان

 

کد کالا: intex 58394 NP

طول: 119 سانتی متر

عرض: 79 سانتی متر

ارتفاع: 43 سانتی متر

وزن: 8.4 کیلوگرم

تحمل وزن: 44 کیلوگرم

نوع: یک نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو:  پلاستیکی

رده سنی: 3 تا 10 سال

 

 جنس: PVC

قایق بادی کودک یک نفره فوق العاده زیبا و دوست داشتنی، محصولی با کیفیت و زیبا که می تواند نظر کودکان را به خود جلب کند. این قایق تنها و تنها برای استفاده در استخر و آبهای آرام کم عمق مناسب بوده و استفاده از آن در محیط های با آبهای مواج برای کودکان مخاطره آمیز است. با وزن و ابعاد مناسب جهت حمل و نقل، به همراه برچسب تعمیرات.

 
( 11 رای )
قایق بادی کایاک یکنفره

 قیمت: 225,000 تومان

 

کد کالا: intex 68305

طول: 274 سانتی متر

عرض: 76 سانتی متر

ارتفاع: 38 سانتی متر

وزن: 9.5 کیلوگرم

تحمل وزن: 110 کیلوگرم

نوع: یک نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC سه لایه با کف فایبر گلاس

قایق بادی کایاک یکنفره مناسب برای آبهای آرام و کم موج ، دارای پمپ مناسب و دو عدد پاروی 130 سانتيمتری. تفاوت قایق های کایاک با سایر قایق ها این است که طراحی بسیار کشیده ای دار و نقطه های جلویی و پشتی آن تقریبا نوک تیز می باشد. همین مورد به شتاب بیشتر این قایق کمک کرده و استفاده از آن را در شرایط مختلف ساده تر می کند. وزن آن هم به اندازه کافی سبک است و برای حمل و نقل مناسب می باشد.

 
( 9 رای )

قایق بادی تفریحی

 قیمت: 160,000 تومان

 

کد کالا: intex 61095

طول: 234 سانتی متر

عرض: 195 سانتی متر

ارتفاع: 39 سانتی متر

وزن: 12 کیلوگرم

تحمل وزن: 186 کیلوگرم

نوع: دو نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: کودکان و نوجوانان

 

 جنس: PVC  با کف باد شو

قایق بادی تفریحی مناسب برای استفاده در استخر ، رودخانه ، سد ، و آبهای کم عمق و آرام ، جنس این قایق بادی تفریحی از pvc بوده و همراه با پمپ و پارو و برچسب تعمیرات میباشد  ، تحمل وزن این قایق بادی تفریحی تا 186 کیلوگرم ، دارای کف باد شونده.

 
( 8 رای )

قایق بادی کایاک دو نفره

 قیمت: 270,000 تومان

 

کد کالا: intex 68306

طول: 351 سانتی متر

عرض: 76 سانتی متر

ارتفاع: 38 سانتی متر

وزن: 18 کیلوگرم

تحمل وزن: 350 کیلوگرم

نوع: چهار نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC سه لایه با کف فایبر گلاس

قایق بادی کایاک دو نفره : توضيحات محصول قایق بادی دو نفره کایاک مناسب برای آبهای آرام و کم موج همراهی قابل اطمينان برای لحظات خوش ماهيگيری و طبيعت گردی دارای پمپ مناسب و دو عدد پاروی 130 سانتيمتری. سری قایق های کایاک به نحوی هستند که تمامی سرنشینان می توانند پشت سر هم نشسته و پارو بزنند. این امر باعث می شود که سرعت حرکت با آنها بالاتر باشد. این قایق نیز دو نفره است و دو نفر پشت سر هم به پارو زدن می پردازند تا سرعت حرکت دو چندان شود. البته آرگونومی طراحی نیز بسیار موثر بوده و این قایق قسمت جلویی و پشتی نوک تیزی دارد که به سرعت آن کمک فراوانی می کند. برای خرید این محصول می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن های مرکز فروش تهران اینتکس تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 
( 8 رای )

قایق بادی اینتکس

 قیمت: 145,000 تومان

 

کد کالا: intex 68320

طول: 250 سانتی متر

عرض: 125 سانتی متر

ارتفاع: 41 سانتی متر

وزن: 86 کیلوگرم

تحمل وزن: 300 کیلوگرم

نوع: سه نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: پلاستیکی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC شفاف

قایق بادی اینتکس. توضيحات محصول: قايق بادی 3 نفره مخصوص آبهای آرام و استخر دارای دو مخزن هوای جداگانه - کف بادشونده برای راحتی بيشتر - دارای گيره پارو جهت تسهيل پارو زدن - دارای بسته مخصوص تعميرات - دارای تاييد گارد ساحلی ايالات متحده. این قایق بادی بسیار یباست و طراحی دلنشینی دارد. ساخت آن با استفاده از ترکیب رنگ آبی و سفید می باشد که در این میان رنگ آبی کمی شفافیت داشته و از جنس پی وی سی شفاف است. در هر طرف از قایق دو حلقه برای قرار دادن پارو تعبیه شده که سرعت پارو زدن را با استفاده از آن دو چندان می کند. برای خرید این محصول می توانید با شماره تلفن مرکز فروش تهران اینتکس تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 
( 12 رای )

قایق بادی استخری اینتکس

 قیمت: 65,000 تومان

 

کد کالا: intex 58356

طول: 196 سانتی متر

عرض: 102 سانتی متر

ارتفاع: 33 سانتی متر

وزن: 11.9 کیلوگرم

تحمل وزن: 120کیلوگرم

نوع: دو نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: پلاستیکی

رده سنی: کودک

 

 جنس: PVC 

قایق بادی استخری اینتکس ، توضيحات محصول : قايق دو نفره بادی به ظرفيت 95 کيلوگرم - برای استفاده در استخر و آبهای آرام - ساخته شده از PVC مقاوم و بادوام - قابليت باد شدن کف قايق - دارای دو مخزن مجزای هوا جعبه محصول محتوی: - پمپ کوچک دستی - دو عدد پاروی 110 سانتيمتری - بسته مخصوص تعميرات. همانطور که از نام این قایق بادی مشخص است ساخته شده در شرکت اینتکس و تحت لیسانس ایالات متحده است. وزن آن بسیار سبک بوده و با همین وزن می تواند تا 95 کیلو گرم را تحمل کند که واقعا فوق العاده است و از میانگین وزن یک فرد بالغ بیشتر است. اگرچه این قایق برای استفاده در استخر می باشد ولی از آن می توانید در آبهای کم عمق و آرام نیز استفاده نمایید.

 
( 10 رای )

قایق بادی SEAHAWK 2 اینتکس

 قیمت: 405,000 تومان

 

کد کالا: intex 68325

طول: 297 سانتی متر

عرض: 127 سانتی متر

ارتفاع: 46 سانتی متر

وزن: 21 کیلوگرم

تحمل وزن: 300 کیلوگرم

نوع: دو نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC سه لایه با کف فایبر گلاس

قایق بادی SEAHAWK 2 اینتکس - توضيحات محصول قايق بادی سه نفره برای درياچه، دريا، رودخانه برای استفاده های خانوادگی، تفريحی و ورزشی و ماهيگيری قابليت نصب موتور ساخته شده از 3 لايه مجزا با مقاومت و استحکام بالا گارد محافظ در سراسر کناره قايق کف بادشونده برای راحتی بيشتر پايه برای قلاب ماهيگيری دو نشيمن بادی دو عدد پاروی آلومينيومی 135 سانتيمتری پمپ دستی پرتوان بسته مخصوص تعميرات. سی هاوک به معنی شاهین دریاست و می توان گفت که اینتکس نام مناسبی را برای این قایق بادی انتخاب کرده است. زیرا این قایق همانند پرنده شاهین در دریا می باشد و سرعت، قدرت و مقاومت بسیار خوبی دارد. به همین دلیل این قایق از گارد ساحلی ایالات متحده تاییدیه گرفته و آزمون های آنها را پشت سر گذاشته. طراحی این قایق هم همانند برخی قایق های دیگر به صورت گوشه های شکسته ساخته شده که بسیار زیبا و دلنشین است. برای خرید این محصول می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن های مرکز فروش تهران اینتکس تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

 

 
( 16 رای )

قایق بادی مارینر 4 اینتکس

 قیمت: 890,000 تومان

 

کد کالا: intex 68376

طول: 328 سانتی متر

عرض: 145 سانتی متر

ارتفاع: 48 سانتی متر

وزن: 39.7 کیلوگرم

تحمل وزن: 400 کیلوگرم

نوع: چهار نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC با کف فایبر گلاس

قایق بادی حرفه ای اینتکس مارینر ، محصول جدید 2014 توضيحات محصول : قايق 4 نفره بادی ، مخصوص دريا ، درياچه و رودخانه برای استفاده 4 نفر بزرگسال برای قايقرانی و ماهيگيری لبه محافظ در سرتاسر بدنه قايق کف فایبرگلاس بسيار مقاوم محل نصب پايه موتور دارای يک جفت پاروی آلومينيومی 135 سانتيمتری دارای نشيمن های باد شونده دارای پمپ دستی بزرگ دارای کيف برای حمل ملزومات ماهيگيری دارای کيف مخصوص حمل باتری دو پايه مخصوص قرار گيری چوب ماهيگيری دارای دو دستگيره محکم برای حمل قايق بسته مخصوص تعميرات.

 
( 12 رای )

قایق بادی اکسکروشن 5

 قیمت: 575,000 تومان

 

کد کالا: intex 68325

طول: 366 سانتی متر

عرض: 168 سانتی متر

ارتفاع: 43 سانتی متر

وزن: 26 کیلوگرم

تحمل وزن: 455 کیلوگرم

نوع: پنج نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC سه لایه با کف فایبر گلاس

قایق بادی اکسکروشن 5 توضيحات محصول قایق بادی پنج نفره مناسب برای آب های آرام، درياچه ها، دريا ، سه محفظه هوای جداگانه طناب دور قایق در سرتاسر بدنه ،دارای پايه نصب کيت موتور ، بدنه بسيار مقاوم در برابر خراش و اشعه آفتاب از جنس ورقه ضخيم PVC دارای پمپ دستی پر توان و دو عدد پاروی 135 سانتيمتری دارای پايه مخصوص پارو دو پايه مخصوص قرارگيری قلاب ماهيگيری کف باد شونده مقاوم برای راحتی بيشتر دارای تاييد گارد ساحلی ايالات متحده بسته مخصوص تعميرات دارای نشيمن و تکيه گاه بادی هنگام استفاده از قایق ها حتما وسايل ايمنی مناسب نظير جليقه نجات همراه داشته باشيد.

 
( 9 رای )

قایق بادی جمینی حرفه ای

 قیمت: 3,750,000 تومان

 

کد کالا: intex 65050

طول: 380 سانتی متر

عرض: 160 سانتی متر

ارتفاع: 46 سانتی متر

وزن: 86 کیلوگرم

تحمل وزن: 780 کیلوگرم

نوع: چهار نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC سه لایه با کف فایبر گلاس

قایق بادی جمینی حرفه ای ، 4 نفره ، با یکسال گارانتی ، کیفیت عالی ، جنس بدنه از الیاف و pvc مقاوم و سخت ، دارای پوشش یا همان (زه) دور قایق بادی برای استحکام بیشتر در برابر ضربه و برخوردهای شدید ، دارای دستگیره حمل قایق ، کف آلومینیومی ، قابلیت نصب موتور قایق بادی ، دارای 4 محفظه باد ، همراه با دو عدد پاروی آلومینیومی ، طناب ایمنی ، پمپ باد ، بسته کامل تعمیرات ، جای پارو چرخشی ، کیف حمل قایق ، رنگ زرد ، قرمز ، خاکستری ، آبی ، نارنجی.

 
( 6 رای )
قایق بادی مارینر 3 نفره

 قیمت: 695,000 تومان

 

کد کالا: intex 68373

طول: 297 سانتی متر

عرض: 127 سانتی متر

ارتفاع: 46 سانتی متر

وزن: 21.6 کیلوگرم

تحمل وزن: 300 کیلوگرم

نوع: یک نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو:  پلاستیکی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC سه لایه با کف فایبر گلاس

قایق بادی مارینر 3 نفره ، جنس این قایق بادی از pvc فشرده و الیاف نخ ابریشمی میباشد ، دارای کف باد شونده ، جای لنسر ماهیگیری ، یک جفت پارو آلومینیومی ، جای پارو به صورت چرخشی ، پمپ باد ، برچسب تعمیرات ، ساک مخصوص حمل قایق ، قابلیت نصب موتور و کیت ، طناب دور قایق ، دارای تاییده از گارد ساحلی ایالات متحده ، مناسب برای دریانوردی و ماهیگیری و تفریحات ورزشی.

 
( 8 رای )

قایق بادی PACESETTER 200

 قیمت: 115,000 تومان

 

کد کالا: intex 58336

طول: 196 سانتی متر

عرض: 131 سانتی متر

ارتفاع: 33 سانتی متر

وزن: 8 کیلوگرم

تحمل وزن: 140 کیلوگرم

نوع: یک نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو:  پلاستیکی

رده سنی: 3 تا 10 سال

 

 جنس: PVC

قایق بادی پسیستر 2 دو نفره مناسب برای قایقرانی در آبهای کم عمق و کودکان تا سنین 15 سال محصول شرکت اینتکس intex همراه با دو پاروی پلاستیکی و پمپ بادجنس بدنه و و کف از پی وی سی ، دارای جای پارو ثابت و دستگیره برای حمل و نقل ، بسیار کمجا و جمع شو ، با ضمانت و کیفیت عالی.

 
( 6 رای )

پاروی قایق بادی

 قیمت: 50,000 تومان

 

کد کالا: intex 69627

طول: 122 سانتی متر

عرض: 25 سانتی متر

وزن: 3 کیلو گرم

فوق العاده مقاوم

با دسته های آلومینیومی

قابل استفاده با همه قایق های بادی

 

 

 

 

 

پارو قایق بادی با قابلیت تاشدن برای حمل و نقل کردن مناسب برای تمامی قایقهای بادی اینتکس ، با ضمانت و گارانتی 6 ماهه ، بسیار سبک و قابل حمل. این پارو ها به دلیل استفاده از بدنه آلومینیومی بسیار مستحکم می باشند و طی استفاده های طولانی مدت از آن خستگی را به همراه نمی آورد. مهمترین دلیل آن آرگونومی بسیار خوب آن است که باعث شده محصولی بسیار متفاوت تولید گردد.
 
( 7 رای )

قایق بادی سه نفره اینتایم

 قیمت: 345,000 تومان

 

کد کالا: intex 68888

طول: 245 سانتی متر

عرض: 102 سانتی متر

ارتفاع: 43 سانتی متر

وزن: 15 کیلوگرم

تحمل وزن: 330 کیلوگرم

نوع: سه نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو:  پلاستیکی

رده سنی: بزرگسالان

 

 جنس: PVC

قایق بادی سه نفره اینتایم با کیفیت اصلی و قیمت مناسب طرح جدید با قابلیت نصب موتور و کیت رابط موتور ، کف باد شو ، رنگ طوسی و آبی، نوع جنس قایق از پی وی سی سخت ، دارای 4 محفظه باد ، مناسب برای استفاده در دریا ، رودخانه ، و آبهای خروشان ، قابل اطمینان و بسیار مستحکم ، همراه با دو عدد ساک جهت حمل و نقل و لوازم شخصی ، دو دستگیره حمل قایق بادی در جلو و عقب قایق ، در هنگام استفاده از قایق بادی حتما" از جلیقه نجات استفاده کنید ، این مدل قایق بادی مناسب برای 3 نفر میباشد ، و ایمن برای استفاده خانوادگی در مناطق تفریحی و سدها میباشد.

 این قایق بادی طراحی فوق العاده ای دارد. مهمترین دلیل آن هم این است که این قایق بادی را شرکت اینتایم ساخته و خوب است بدانید که محصولات اینتایم ظاهر زیبا و فانتزی تری را در مقایسه با سایر شرکت ها در محصولات خود می گنجاند. جنس بدنه این قایق بادی بسیار خوب بوده و رضایت کاملی را برای مصرف کننده به همراه دارد. این جنس بدنه یکی از ویژگی های این قایق است که با تکیه بر آن قایق مدت زمان زیادی قابل استفاده خواهد بود که مزیت بسیار بزرگی برای صرفه جویی در هزینه به شمار می رود.

 
( 9 رای )

قایق بادی سه نفره 

 قیمت: 98,000 تومان

 

کد کالا: intex 58332

طول: 211 سانتی متر

عرض: 117 سانتی متر

ارتفاع: 41 سانتی متر

وزن: 9.5 کیلوگرم

تحمل وزن: 300 کیلوگرم

نوع: سه نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو: پلاستیکی

با کف باد شو

 

 جنس: PVC دو لایه

قایق بادی سه نفره ، ساير توضيحات : محصول قایق بادی سه نفره مناسب برای آبهای آرام و کم موج همراهی قابل اطمينان برای لحظات خوش ماهيگيری و طبيعت گردی دارای پمپ مناسب و دو عدد پاروی 130 سانتيمتری. این قایق تنها برای استفاده در آبهای کم عمق و آرام مناسب است و می توند ظرفیت سه نفر که هر کدام 100 کیلو گرم وزن داشته باشند را تحمل کند. این قایق جنس بسیار خوبی دارد و از مواد درجه یک ساخته شده است. همین موضوع به طول عمر بالای کالا کمک فراوانی می کند. طراحی آن هم بسیار ساده و بیضی شکل بوده و رنگ زرد جذابی دارد.

 
( 9 رای )

قایق بادی جیمینی 5 نفره

 قیمت: 3,800,000 تومان

 

کد کالا: intex 55540

طول: 330 سانتی متر

عرض: 162 سانتی متر

ارتفاع: 44 سانتی متر

وزن: 60 کیلوگرم

تحمل وزن: 640 کیلوگرم

نوع: پنج نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو:  آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC سه لایه

قایق بادی جیمینی GIMINI مناسب برای استفاده 5 نفره در دریا و رودخانه ها با کف آلومینیومی و پارو های حرفه ای ، با قابلیت نصب موتور بدون نیاز به کیت نصب ، بدنه PVC بسیار مقاوم و الیاف ،همراه با حلقه یدک کش آهنی و دسته حمل و نقل قایق بادی.

 
( 14 رای )

قایق بادی کودک

 قیمت: 45,000 تومان

 

کد کالا: intex 58320

طول: 109 سانتی متر

عرض: 85 سانتی متر

ارتفاع: 34 سانتی متر

وزن: 5 کیلوگرم

تحمل وزن: 55 کیلوگرم

نوع: یک نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو:  پلاستیکی

رده سنی: 3 تا 15 سال

 

 جنس: PVC

قایق بادی کودک یکنفره ، با پمپ و پارو و طناب نجات ، مناسب کودکان 3 تا 15 سال ، برای استفاده در استخر و آب های کم عمق ، محصول شرکت intex از در میان بهترین هاست و کیفیت فوق العاده ای دارد. دلیل این امر ترکیب چند نوع عنصر در ساخت این پی وی سی می باشد. در کناره های قایق نیز حلقه هایی قرار داده شده تا پارو زدن با آن بسیار راحت باشد. به دلیل ابعاد کوچک این قایق بادی طراحی آن بسیار دوست داشتنی بوده و شما را مجذوب خود می کند. برای خرید این محصول می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره تلفن های مرکز فروش تهران اینتکس تماس بگیرید تا این قایق بادی در کمتر از 2 ساعت در تهران و 24 ساعت در شهرستان ها به دست شما برسد.

 
( 6 رای )

قایق بادی چلنجر 1

 قیمت: 125,000 تومان

 

کد کالا: intex 68365

طول: 193 سانتی متر

عرض: 102 سانتی متر

ارتفاع: 38 سانتی متر

وزن بسته بندی: 12.5 کیلوگرم

تحمل وزن: 85 کیلوگرم

نوع: یک نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو:  پلاستیکی

رده سنی: 3 تا 10 سال

 

 جنس: PVC

قایق بادی چلنجر 1، محصول 2014 شرکت اینتکس ، همراه با پمپ و پارو پلاستیکی و طناب دور و برچسب تعمیرات رایگان ، طرح جدید در دو رنگ آبی و زرد ، با کیفیت بسیار عالی ، مناسب برای افراد کوچک و زیر 15 سال

 
( 8 رای )
قایق بادی دو نفره اینتکس مدل کایاک

 قیمت: 485,000 تومان

 

کد کالا: intex 68307

طول: 312 سانتی متر

عرض: 91 سانتی متر

ارتفاع: 51سانتی متر

وزن: 16.7 کیلوگرم

تحمل وزن: 350 کیلوگرم

نوع: کایاک دو نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو:  86 اینچی آلومینیومی

دارای پمپ باد قدرتمند

 

 با کف بادشو

قایق بادی یک نفره کایاک مدل اینتکس INTEX طرح 2014 و ساخت شرکت اینتکس با رنگ و طرح جدید و بسیار جذاب ، برای استفاده دو نفر ، دارای صندلی و نشیمنگاه راحت و پشت سر هم ، این مدل قایق بادی دارای پارو آلومینومی و طناب نجات است و به همراه خود پمپ و برچسب تعمیرات نیز دارد ، مناسب برای استفاده در دریا و آبهای پر عمق است و از اطمینان و ایمنی بالایی برخوردار است ، قیمت آن نسبت به سایر قایقهای فایبر گلاس و غیره بسیار ارزانتر است و از ویژگی خوب آن میتوان به سبکی و کم حجم بودن آن اشاره کرد که در هنگام حمل و نقل کار را برای فرد بسیار راحت کرده است.

 
( 8 رای )

قایق بادی کایاک یکنفره اینتکس مدل 2014

 قیمت: 245,000 تومان

 

کد کالا: intex 68305

طول: 274 سانتی متر

عرض: 76 سانتی متر

ارتفاع: 33 سانتی متر

وزن: 10.5 کیلوگرم

تحمل وزن: 100 کیلوگرم

نوع: کایاک یک نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو:  آلومینیومی

رده سنی: بزرگسالان

 

 جنس: PVC دو لایه

قایق بادی کایاک اینتکس ساخت و تولید کارخانه intex محصول 2014 مدل چلنجر کایاک یک نفره با پمپ و پارو مخصوص مناسب برای یک نفر جهت ورزش در آبهای پر عمق ، ایمنی بالا ، دارای طناب ایمنی ، همراه با کوسن جهت نشیمن در داخل آب ، این قایق بادی را براحتی میتوانید با خود حمل و نقل کنید ، قایقهای بادی کایاک قابلین نصب موتور را ندارند و محرکه آنها توسط پاروی دو طرفه انجام میگیرد ، تهران اینتکس نمایندگی شرکت اینتکس مرکز تخصصی فروش قایق های بادی کایاک در ایران.

 
( 7 رای )

قایق بادی دو نفره کایاک اینتکس مدل جدید

 قیمت: 330,000 تومان

 

کد کالا: intex 68306 NP

طول: 351 سانتی متر

عرض: 76 سانتی متر

ارتفاع: 38 سانتی متر

وزن: 14.5 کیلوگرم

تحمل وزن: 350 کیلوگرم

نوع: یک نفره

 پارو همراه: 

نوع پارو:  آلومینیومی

رده سنی: بزرگسال

 

 جنس: PVC دو لایه

قایق بادی کایاک دو نفره اینتکس مدل جدید با رنگ بندی ویژه ، دارای پمپ و پارو و دو کوسن بادی برای نشیمن ، دارای کف بادی و طناب نجات ، و برچسب تعمیرات رایگان ، پاروی این محصول بصورت یک تکه میباشد که از دو طرف قابل پارو زدن میباشد از این قایق بادی جهت ورزش بیشتر استفاده میشود ، مکانهای استفاده از این قایق بادی کایاک : دریا ، سد ، و آبهای آرام میباشد.