گول قیمت های محصولات بادی را در سایتهای مختلف نخورید

۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴:۴۷ ق.ظ

به اطلاع هموطنان عزیز میرسانیم که به تازگی مشاهده شده است برخی از سایت ها با عنوان فروشگاه اینتکس اقدام به فروش محصولات ما را نموده اند و تمامی محصولات آن ها دارای قیمت میباشد اما۸۰٪ این قیمت ها کاذب هستند ، کالا هایی که وجود ندارند حتی در سایتهای ذکر شده دارای قیمت هستند اما در واقع کالا موجود نیست ، این افراد با فریب دادن مردم محصولات ناموجود را با قیمت در سایت هایشان درج مینمایند و مردم براحتی از آنها خرید می کنند و در بیشتر موارد با پرداخت آنلاین در این وب سایتها سفارش خود را ثبت میکنند اماغافل از اینکه این نکته را متوجه نیستند که محصول خریداری شده وجود ندارد و همچنان منتظر هستند که محصول به دستشان برسد .

بعد از مدتی این افراد با مشتری فریب خورده تماس خواهند گرفت و با عنوان این مطلب که ( متاسفانه محصول شما ناموجود هست ) سعی بر آن دارند که کالای مورد نظر خودشان را که ممکن است با خواسته شده کاملا متفاوت باشد پیشنهاد کرده و خریدار هم در اکثر موارد به دلیل واریز مبلغی که از قبل برای کالای مورد نظر خود پرداخت کرده است ناگذیر ، پیشنهاد فرد صاحب سایت فروشگاه را قبول و کالای نامربوط و اجباری را از ایشان خریداری میکنند. مراقب این گونه افراد سود جو باشید.

این مطلب صرفا جهت اطلاع شما عزیزان منتشر شده است که امیدواریم با چشم باز بتوانید خرید اینترنتی را فروشگاه معتبر تجربه کنید .