ساخت استخر با کمترین هزینه برای ویلا

۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳:۰۴ ق.ظ

ساخت استخر با کمترین هزینه برای ویلا و منازل شخصی


به دنبال ساخت استخر با کمترین هزینه و قیمت ارزان هستید ؟ دست نگه دارید 


با نسل جدید استخر های ایرانی و تولیدات داخلی توانسته ایم نیاز های شما عزیزان را در این زمینه برآورده کنیم.


اگر قصد راه اندازی و ساخت استخر بسیار ارزان با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن را دارید ، ما استخر هایی از جنس برزنت و پایه های فلزی را تعبیه کردیم که میتواند بهترین جایگزین استخر های داخل زمین بتنی و سیمانی باشد.


در این نوع استخر نیازی به فراهم ساختن و حفاری وجود ندارد و تقریبا برای راه اندازی آن هم دو روز زمان نیاز دارد !

روش و نحوه قرار گیری این محصولات و استخر های پرتابل به این شکل است که بایستی آنها روی زمین قرار داده و نیاز به گود برداری و حفر آن در داخل زمین نیست و براحتی در کمترین زمان میتوانید یک استخر بسیار زیبا و شیک برای استفاده شخصی و خانوادگی خود فراهم ساخته و خریداری نمایید. به این نوع استخر ، استخر زمینی یا سازه ای گفته میشود.


این محصولات با توجه به عدم واردات محصولات قدیمی و مشابه به داخل کشور ، الگو گرفته از مدل های مشابه خارجی است که با کیفیت بهتر و استحکام بالاتر و همچنین هزینه بسیار کمتر تقریبا نصف قیمت نمونه های وارداتی آن تهیه و تولید میشوند

در این نوع از محصولات سعی کرده ایم آنرا با توجه به نیاز مشتری ساخته و طراحی کنیم تا مناسب با فضای ویلا و منازل شما عزیزان باشد .


نمونه ای از تولید این استخر :


در مدل های خارجی این گونه استخر ها ضعف ها و معایبی وجود داشت که با توجه به اینکه برای تغییر دادن و بروز کردن این محصولات ما نمیتوانستیم آنرا رفع کنیم و بالجبار هر انچه که سازندگان اینگونه از کالا ، با هر طرح و شکلی و همچنین هر ایرادی که در آن وجود داشت میبایست از آن استفاده میکردیم به این فکر افتادیم که محصولاتی بهتر و با تنوع بالاتر تر و همچنین قیمت مناسب و استحکام بیشتر را تهیه و تولید کرده که بتواند بخشی از نیاز هموطنان عزیز را در این راستا پاسخگو باشد.


از آنجا که این محصولات را به بهترین شکل ممکن طراحی و تولید کرده ایم ، افتخار این را داریم که در سالی که از ورود این دسته از محصولات به داخل کشور جلوگیری شده و به دلیل تحریم ها امکان خرید آنها از کشور های تولید کننده فراهم نیست ، میتوانیم آنرا با تنوع بیشتر و هزینه کمتری در هر تعداد در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.


 با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر در کشور برای راه اندازی و خرید یک استخر خوب و مستحکم با ظاهری شیک و مدرن ، این گونه از محصولات و تولیدات میتواند بهترین گزینه برای یک انتخاب درست باشد ، پس چنانچه تصمیم دارید برای منزل یا ویلای خود و حتی کسب و کارهایی اعم از پرورش ماهی ، ذخیره آب و کشاورزی جهت آبیاری باغات یک استخر کم هزینه را در کمترین زمان ممکن راه اندازی و اجرا نمایید ، با مشاوران ما در سایت تهران اینتکس تنها تولید کننده استخر های زمینی و ایرانی تماس حاصل نموده و اطلاعات کاملی از چگونگی طراحی ، ساخت ، راه اندازی ، و ... را دریافت نمایید.


محصولات و تولیدات استخر های زمینی