تخت بادی اصلی اینتکس

۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۳:۰۵ ق.ظ

تخت بادی اصلی اینتکس و تخت خواب بادی اورجینال و اصل اینتکس :

در این مقاله قصد داریم در زمینه محصولات و تخت بادی اینتکس و موضوع اصل بودن یا تقلبی بودن آنها بپرازیم و عزیزانی که نیاز به تخت های بادی دارند را در جهت روشن شدن موضوع تخت های بادی اصلی و متفرقه آگاه کنیم.

تخت بادی اصلی اینتکس


در جهان شرکت ها و تولید کنندگان کمتری تخت های بادی را عرضه میکنند که در حد ۵ الی ۶ شرکت میباشند و هر کدام با برند های مشخص اقدام به تولید مینمایند اما در این بین برای عزیزان این موضوع بسیار حائز اهمیت است که آیا تخت بادی اصلی و فرعی دارند ؟ یا این فقط یک اصطلاح است ؟ در جواب این سوال باید این را عرض کنیم که شرکت های تقلبی در این زمینه وجود ندارند و هر یک با نام های تجاری خود محصولات را تولید میکنند و کالاهای متفرقه ای وجود ندارد


تخت های بادی که لوگوی اینتکس روی آنها حک شده باشد دقیقا تولید شرکت اصلی اینتکس هستند اما متاسفانه برخی از فروشندگان این طیف از محصولات این عنوان را به مشتری که با آنها تماس گرفته است عنوان مینمایند که این به طور مثال کالایی که شما در فلان سایت دیده اید تقلبی و غیر اصلی است و آن محصولی که در سایت ایشان است اصلی است که چنین چیزی واقعیت ندارد و این تنها برای منافع فروشنده ای است که قرار است مشاور شما در خرید تخت بادی باشد و قصد فروشنده این است که به هر ترتیبی و ترفندی کالای مورد نظر خود را به خریدار تحمیل کنند.از هموطنان عزیز خواهشمندیم اگر قصد سفارش و خرید تخت خواب بادی را دارید به هر فروشگاهی اعتماد نکنند و به این نکات حتما دقت کنند که تخت بادی اصلی اینتکس با نام intex کاملا اصل و اورجینال بوده و هیچ تولید کننده دیگری ندارد.


برای راه اندازی یک کارخانه تولید محصولات بادی ثروت و سرمایه عظیمی لازم است که برای تولیدات خود به دلیل رشته ای مختلف ، هر کدام از دستگاهها به صورت میلیاردی بایستی خریداری شود حال شما در نظر بگیرید که در کارخانه و شرکت محصولات بادی چیزی حدود ۱۰۰ نوع از انواع تخت های بادی از انواع کوچک و بزرگ ، یک نفره و تخت خواب بادی دو نفره ، طبی و ساده ، مسافرتی و کمپینگ ، تشک بادی ، استخر بادی . ، قایق بادی ، و ... که هر کدام از این دسته بندی ها زیر شاخه هایی حدود ۱۰۰ مدل از انواع طرح ها و رنگ ها در آن تولید خواهد شد ، بی شک این امکان برای هر شرکتی وجود ندارد که بتواند دقیقا همین دستگاهها را برای هر یک از محصولات و زیر شاخه های خود با مبالغ بسیار بالا و گران قیمت تهیه و یک محصول تقلبی را بخواهند تولید کنند پس در این امر به شما این اطمینان را میدهیم که تخت خواب بادی اصلی و اورجنینال هستند و شرکت متفرقه ای وجود ندارد.


تخت بادی اصلی اینتکس در جهان و تحت لیسانس امریکا در چین تولید شده و هیچ تولید کننده مشابهی ندارد و عزیزان اگر مارک اینتکس با این لوگو INTEX را روی بدنه هر تخت خوابی مشاهده کردند این موضوع را بدانند که قطعا این محصول اصل میباشند و از کسانی که در این زمینه از این کلمه ( تخت بادی اصلی اینتکس ) سواستفاده کرده و کالاهای خود را با قیمت گرانتر به مشتریان عرضه میکنند اطلاع داشته باشند و فریب سود جویان را نخورند.