اجاره قایق بادی

۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۹:۴۹ ب.ظ

از تاریخ ۲۳ اسفند ۹۸ عزیزانی که تمایل به اجاره قایق بادی را دارند میتوانند از این ایده جدید استفاده نمایند :

اجاره قایق بادی


اجاره انواع قایق بادی و شرایط اجاره یا کرایه :

از این پس شما هموطنان عزیز میتوانید بدون نیاز به خرید قایق بادی آنرا از این مجموعه به صورت اجاره در مدت زمان یک هفته الی ۲ هفته محصولات مورد نیاز خود را به صورت امانت و با پرداخت مبلغ مشخص شده و ناچیزی به تفریح و سرگرمی خود بپردازید و پس از استفاده آنرا به شرکت اینتکس عودت داده و مبلغ کل آنرا پس از کسر اجاره دریافت نمایید این امر باعث میشود که عزیزانی که فضای کافی برای نگهداری محصولات را ندارند آنرا پس از استفاده به فروشگاه برگردانده و شخص دیگری که به آن نیاز دارد دوباره بتواند از این محصول استفاده نماید.


شرایطی در خصوص اجاره قایق بادی :

۱ - برای اجاره قایق بادی اینتکس میبایست کل مبلغ کالا را در هنگام تحویل پرداخت نموده و پس از استفاده از آن و هنگام عودت مبلغی که طبق توافق دو طرف مشخص شده از کل مبلغ پرداختی مشتری کسر شده و الباقی آن عودت داده خواهد شد.


۲ - در صورت توافق ، کالای مد نظر در حضور شما در محل فروشگاه تست و تحویل شما خواهد شد و آنرا به صورت سالم و بدون ایراد ، همکاران تقدیم خواهند کرد ، در صورتی که کالا در هنگام عودت دچار خرابی و آسیب شود شرکت میتواند تمامی خسارت و هزینه های مربوط به تعمیر را از مشتری کسر نماید.


۳ - به همراه قایق تمامی لوازم و متعلقات همراه از جمله لوازم ایمنی و پمپ باد برقی و دستی به فرد اجاره کننده تحویل خواهد شد و در در هنگام دریافت بایستی تمامی اقلام را به صورت صحیح و سالم به فروشگاه اینتکس تحویل دهند.


۴ - در صورت دیر کرد و عدم تحویل در تاریخ مقرر شرکت میتواند بابت هر روز دیر کرد مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ یک میلیون ریال از مشتری کسر نماید.


۵ - در هنگام عودت محصول ، کالا میباست به مدت ۲۴ ساعت در فروشگاه به صورت باد شده برای تست بماند و پس از تست سلامت محصول مبلغ آن به شماره حساب مشتری واریز خواهد شد.


چنانچه با موارد بالا موافق هستید و نیاز به اجاره قایق بادی برای یک تفریح لذت بخش را دارید میتوانید با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۳۸۴۰۸۰ الی ۹۰ تماس حاصل نمایید