روش پنچرگیری استخر بادی

۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۳۱:۴۷ ب.ظ

پنچرگیری و تعمیر استخر بادی کودک توسط مصرف کننده و یا پنچرگیری استخر های بادی توسط تعمیرکاران مجرب شرکت اینتکس. در صورتی که محصول آسیب دیده خود را برای پنچرگیری به تعمیرکاران شرکت اینتکس بسپارید از اطمینان بالاتری نسبت به ترمیم محصول مورد نظر خود برخوردار خواهید شد. شرکت اینتکس با دستگاه های مخصوص و با تجربه کافی اقدام به تعمیر محصول مورد نظر کرده و پس از تست یک الی 2 روزه در اتاق تست محصول تعمیر شده با ضمانت به مصرف کننده با قیمتی مقرون به صرفه داده خواهد شد. چنانچه نیاز دارید که محصول شما را ، ما برای شما تعمیر کنیم لطفا با شماره تلفن مستقیم تعمیر کار استخر بادی و پیش ساخته تماس بگیرید ۰۹۳۶۰۳۰۵۶۷۹ و محصول خود را به صورت تعمیر شده از ما تحویل بگیرید.

 


روش پنچرگیری استخر بادی و تعمیر استخر بادی کودک روش پنچرگیری استخر بادی و تعمیر استخر بادی کودک یکی از مهمترین روش های تعمیر و ترمیم استخر های بادی بوده که هر مصرف کننده می بایست با آن آشنا شود. همانظور که می دانید محصولات بادی بخصوص استخر های بادی به دلیل داشتن جنس بدنه ای سبک و پلاستیکی از نوع PVC همیشه در معرض آسیب دیدن می باشند به همین دلیل در صورت انجام ندادن نکته های مربوط به مراقبت و نگهداری از محصولات بادی موجب آسیب رساندن به این محصولات خواهد شد.

اما یکی از ویژگی های بسیار خوبی محصولات بادی و استخر های بادی داشته قابلیت تعمیر آنها بوده که موجب جلوگیری از یک بار مصرف بودن آنها خواهد شد. روش پنچرگیری استخر بادی همانند دیگر محصولات بادی بوده که نیاز به آموزش اولیه کوتاهی خواهد بود تا پس از آن به راحتی اقدام به پنچرگیری استخر های بادی کنید. اصولا پنچرگیری استخر های بادی به وسیله بسته مخصوص تعمیرات محصولات بادی انجام شده که این بسته تعمیرات توسط فروشگاه اینتکس ایران نیز عرضه می شود. بسته های تعمیرات محصولات بادی توسط دو شرکت بزرگ اینتکس و بست وی تولید شده که مدل اینتکس مرغوب ترین و رایج ترین مدل بسته تعمیرات محصولات بادی می باشد. بنابراین در زمان خرید مشاوره لازم را از فروشندگان فروشگاه اینتکس در این باره بگیرید. اما روش پنچرگیری استخر های بادی روشی ساده و بدون دردسر بوده که هر مصرف کننده ای می تواند این کار را انجام دهد.


برای تعمیر و پنچرگیری ابتدا می بایست محل آسیب دیده از استخر بادی را به طور دقیق پیدا کرده و در مکانی که از نظر دما شرایط معتدلی داشته اقدام به پنچرگیری کرد. دقت داشته باشید که در زمان تعمیر یک استخر بادی می بایست کاملا باد آن را تخلیه کنید تا موجب آسیب رساندن به محل پنچرگیری شده نشود. بعد از این کار باید محل آسیب دیده را با چسب مایع موجود در بسته تعمیرات آغشته کرده و رول PVC در بسته تعمیرات را با حالتی گرد بریده و در محل آسیب دیده چسباند. دقت کنید که می بایست رول بریده شده به اندازه محل آسیب دیده را نیز با چسب آغشته کنید تا قدرت چسبندگی افزایش پیدا کند. در انتها می بایست یک شی سنگین بالای 5 کیلوگرمی و یا یک وزنه را روی محل پنچرگیری شده به مدت حداقل 12 ساعت قرار داد تا کاملا قسمت سوراخ شده یا پارگی را پوشش دهد. از آنجایی که استخر های بادی با فشار و دمای متفاوت آب در تماس است می بایست محل آسیب دیده طوری پنچرگیری شود که دوباره منجر به باز شدن محل پنچر شده نشود.


تعمیر استخر بادی


نکته ای که در رابط پنچرگیری استخر های بادی وجود داشته این است که برخی از آسیب دیدگی ها به گونه ای بوده که یا امکان پنچرگیری فراهم نبوده و یا در صورت پنچرگیری پس از مدتی دوباره آسیب خواهد دید. اما این نوع آسیب دیدگی ها بسیار کم پیش آمده به همین دلیل اصولا استخر های بادی با تعمیر و پنچرگیری مانند روز اول خود قابل استفاده خواهند بود. برای پنچرگیری استخر های بادی می توان به دو صورت عمل کرد:

استخر های بادی اینتکس یکی از بهترین و با کیفیت ترین استخر های بادی می باشد که محبوبیت زیادی نیز در بین مشتریان دارد . استخر های بادی از بهترین محصولات برای تفریحات آبی می باشد که اغلب مردم استفاده از آن را دوست دارند . این استخر ها را می توان بر روی بام خانه ها و حیاط منازل به راحتی راه اندازی کرده و مورد استفاده قرار داد . حال یکی از دغدغه ی اصلی افراد برای خرید این محصولات جنس بدنه آن هاست .


گاهی ممکن است این استخر های بادی دچار آسیب دیدگی شوند ، حال ممکن است این آسیب دیدگی سهوی یا عمدی باشد ، اما نباید نگران این قضیه بود چرا که به راحتی می توان قسمت های آسیب دیده را تعمیر کرد . پارگی ممکن است بزرگ یا کوچک باشد ، پارگی های بزرگ را می بایست به دست متخصصان سپرد تا به بهترین شکل آن ها را تعمیر کنند ، اما پارگی های کوچک و سوراخ های ریز را می توان به خوبی و توسط افراد بی تجربه نیز انجام داد . پس اگر استخر بادی شما دچار آسیب دیدگی جزئی می باشد دیگر نیازی به افراد خبره نمی باشد و شما خودتان نیز می توانید به راحتی و با تهیه چند چیز به خوبی برای رفع مشکل اقدام کنید . در ادامه این مطلب نیز می خواهیم روش های صحیح تعمیر کردن استخر بادی را به شما آموزش دهیم و راه های پیشگیری از وقوع آسیب دیدگی را بیان کنیم تا دیگر دچار مشکل نشوید.


تعمیرات استخر اینتکس

استخر های بادی همانطور که از اسم آن ها پیداست توسط باد راه اندازی  می شوند و دارای بدنه pvc  می باشند به همین خاطر نیز بسیار آسیب پذیر است ، اما سوال اینجاست که در برابر چه اشیائی آسیب پذیر است . بدنه استخر های بادی اغلب از جنس pvc می باشد و شرکت اینتکس به دلیل اینکه این جنس یکی از برترین اجناس برای تولید استخر های بادی می باشد ، اکثر محصولات را با آن تولید می کند . پی وی سی قابلیت انعطاف پذیری بسیار زیاد است و می تواند به خوبی در برابر فشار مقاومت کند . همچنین خاصیتی ضد آب دارد و به همین خاطر می تواند به بهترین شکل در مجاورت و برخورد با آب دوام بیاورد و پوسیده نشود . اما ضعف هایی در این جنس ها وجود دارد علت آن هم این است که بر اثر برخورد ممکن است سوراخ و پاره شود . همچنین وسایل بسیار داغ و پر حرارت نیز می تواند به بدنه آن ها آسیب برساند . پس بهتر است وسایل تیز و برنده را به بدنه نزدیک نکنید تا به استخر بادی آسیبی نرسد . در ادامه روش های پیشگیری از آسیب رسیدن به استخر های بادی را خواهیم گفت .


تعمیرات استخر اینتکس

حال در نظر می گیریم که استخر بادی شما دچار آسیب شد ، چگونه باید آن را تعمیر کنید . ما به شما روش صحیح تعمیر استخر اینتکس را خواهیم گفت . برچسب های تعمیراتی که با عنوان بسته تعمیرات توسط شرکت اینتکس تولید شده اند را می توانید برای تعمیر محل آسیب دیده بکار گیرید . در ابتدای کار و اقدام اولیه می بایست محل دقیق آسیب را پیدا کنید . برای اینکار ابتدا استخر بادی خود را باد کنید ( می بایست باد استخر را به طور کامل پر کنید و کمتر از حد معمول نباشد تا بتوان محل آسیب دیدگی را پیدا کنید .) سپس با استفاده از کف بدنه استخر را آغشته به آن کنید و آنچه را که مشاهده می کنید در نظر بگیرید . اگر قسمت آغشته شده کف کرد و حباب های ریز تولید کرد می تواند بیانگر محل آسیب باشد . حتی می توانید ناحیه ای که مشکوک به آسیب دیدگی می باشد را داخل آب فرو کنید و اگر هوا از محل مشکوک خارج شد می تواند گویای محل آسیب باشد . پس از آن که محل آسیب را شناسایی کردید می توانید با یک خودکار و هر چیز دیگری که پاک نشود محل را علامت گذاری کنید . ( این روند بیشتر برای سوراخ های ریز می باشد که با مشاهده عادی قابل رویت نباشد و اگر محل سوراخ شدن و پارگی قابل دیدن باشد دیگر نیازی برای این کار ها نیست ) .


بعد از اینکه محل آسیب دیدگی را علامت زدید کاملا آن قسمت را خشک کنید تا در ادامه به مشکل نخورید چرا که می خواهید آن قسمت را به چسب آغشته کنید . پس از اینکار از برچسب به همان مقداری که می خواهید محل آسیب دیده را تعمیر کنید ببرید ( اگر محل آسیب دیده به اندازه یک سوراخ ریز می باشد برچسب را بهتر است به اندازه یک سکه و به صورت گرد ببرید ) ، پس از آن برچسب را آغشته به چسب مخصوص کنید و بر روی محل آسیب دیده قرار داده و فشار دهید . ( چسب را نباید بیشتر و یا کمتر از حد معمول بزنید ، اگر چسب کمتر از حد معقول باشد ممکن است به خوبی برچسب نچسبد و  پس از مدتی کنده شود و اگر بیشتر از حد معقول باشد ممکن است هنگام چسبیدن ، اطراف را نیز چسبناک کند ) . پس از چسباندن لیبل وزنه یا چیزی که سنگین باشد را بر روی آن قرار دهید تا تحت  فشار قرار گیرد . سعی کنید وزنه ای که دارای سطح صاف می باشد را انتخاب کنید تا سنگینی به صورت یکنواخت بر روی برچسب وجود داشته باشد . این وزنه را به مدت 5 ساعت بر روی محل برچسب زده شده بگذارید تا چسب به خوبی بگیرد و پرس شود . پس از آن می توانید استخر بادی را به مانند روز اول باد کرده و استفاده کنید .


 

نکته ای که در این بحث مطرح می باشد این است که اگر پارگی بیش از حد باشد دیگر نمی توان آن ها را با برچسب های تعمیراتی تعمیر کرد و نیاز است که با نمایندگی های اینتکس تماس حاصل فرمایید تا آن ها خودشان استخر بادی شما را تعمیر کرده و مشکل را بزدایند . این برچسب ها تولید شده توسط شرکت اینتکس می باشد و در برخی از استخر های بادی به صورت اقلام همراه است و دیگر نیازی به تهیه آن نمی باشد . در صورت نیاز نیز می توانید با فروشگاه اینترنتی اینتکس تماس بگیرید و برای خرید بسته تعمیراتی اقدام کنید.


برای پیشگیری ازحادثه و آسیب دیدگی در استخر هایی بادی می توانید با رعایت چند نکته از وقوع آن جلوگیری کنید . همانطور که گفته شد بدنه استخر های بادی کمی آسیب پذیر است و در برخورد با اجسام و اشیاء تیز ممکن است آسیب ببیند پس بهتر است که همواره استخر خود را در جای مناسبی راه اندازی کنید ، بهتر است از یک پارچه و یا زیر اندازی مناسب را زیر استخر باز کنید و استخر را بر روی آن قرار دهید . همچنین بدنه این استخر های بادی ممکن است بر اثر فشار بیش از حد مانند پریدن بر روی آن و .. نیز آسیب ببیند . بهتر است از نزدیک کردن اجسام و وسایل داغ به بدنه نیز خودداری کنید . همچنین خشک کردن استخر پس از هر بار استفاده و سپس بسته بندی کردن آن نیز می تواند به طول عمر استخر بادی شما کمک کند . پس با خیال راحت می توانید برای خرید استخر بادی مد نظرتان اقدام کنید و نگران آسیب دیدن آن ها نباشید.