تعمیرات تشک بادی و نحوه تعمیر و چسباندن آن

۲۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۰۶:۴۹ ب.ظ

در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه تعمیر کردن تشک بادی آشنا کنیم اما قبل از آن این موضوع را بدانید که اگر احساس میکنید توانایی انجام این کار را ندارید میتوانید با شماره تلفن 09360305679  تماس حاصل نموده و این کار را به تعمیر کار ما بسپارید. 

تعمیرات تشک بادی یا چسباندن تشک بادی یکی از مهمترین مواردی بوده که می بایست از روش های آن به طور کامل مطلع باشید تا محصولات بادی بخصوص تشک های بادی آسیب دیده خود را به راحتی تعمیر و پنچرگیری کنید. تشک های بادی یکی از پر کاربرد ترین محصولات بادی بوده که به دلیل ساخته شدن از جنس پلاستیک PVC مانند بسیاری از محصولات بادی همیشه در معرض خطر هایی همچون پارگی و یا سوراخ شدن می باشند به همین دلیل می بایست با روش های تعمیر تشک های بادی آشنا شوید تا در نهایت با ترمیم قسمت آسیب دیده تشک بادی مربوطه اقدام به استفاده مجدد از آنها کنید. در واقع قابلیت تعمیر تشک های بادی یکی از مزیت های مهم این نوع محصولات بر شمرده شده که باعث جلوگیری از یک بار مصرف بودن این نوع محصولات بادی خواهد شد.

 

تعمیرات تشک های بادی تنها به یک شکل ممکن توسط بسته مخصوص تعمیرات محصولات بادی صورت می گیرد. بسته مخصوص تعمیرات محصولات بادی که رایج ترین آنها بسته تعمیرات شرکت اینتکس بوده شامل یک چسب مایع مخصوص پلاستیک PVC و یک رول PVC بوده که با ترکیب یکدیگر می توانند باعث تعمیر مطمئن یک تشک بادی شوند.

خوب برای تعمیر تشکتان اولین مرحله را باید به این شکل انجام دهید :

فشار باد داخل تشک را تا حد استاندارد زیاد کنید

 

پس از فشار باد زیاد تشک را به حالت ایستاده قرار دهید صورت خود را نزدیک تشک قرار دهید و به دنبال صدا و هوایی که از روی تشک و در کناره ها هست بگردید تا سوراخ پیدا شود.

 

 

اگر در شرایطی که سوراخ را نتوانستید پیدا کنید با استفاده از کف صابون جاهایی که ممکن است بیشتر آسیب پذیر باشد را با کف تست کنید تا حباب را ببینید

پس از پیدا کردن سوراخ تشک آنرا با خودکار یا ماژیک علامت بزنید

 

بعد از پیدا کردن سوراخ تشک بادی آنرا با برچسب و وصله بچسبانید و صبر کنید تا چسب وصله خشک شود

تعمیرات تشک بادی
 

امکان هر نوع آسیبی در تشک های بادی وجود داشته که در برخی مواقع این آسیب دیدگی های به نقطه ای رسیده که امکان تعمیر و پنچرگیری فراهم نبوده و در صورت تعمیر نیز پس از مدتی مجدد به حالت اولیه خود بر خواهد گشت بنابراین ارزش تعمیر نخواهند داشت. البته تعداد این نوع آسیب دیدگی های بسیار کم بوده به همین دلیل با یک تعمیر اساسی و ساده می تواند مجدد از تشک بادی آسیب دیده خود مانند روز اول استفاده نمایید. برای شروع تعمیر تشک های بادی ابتدا می بایست باد آن ها را کاملا تخلیه نموده و سپس محل آسیب دیده را به صورت دقیق نشانه گذاری کنید. سپس باید به اندازه محل آسیب دیده رول PVC درون بسته تعمیرات را به شکل گرد برش داده و هم این رول و هم قسمت آسیب دیده را با چسب مایع درون بسته تعمیرات آغشته نموده و در نهایت رول آغشته به چسب را در این قسمت چسباند. در انتها باید یک شی سنگین و یا یک وزنه بالای 5 کیلوگرمی به مدت 12 ساعت در محل آسیب دیده قرار داده شود تا پس از گذشت مدت زمان ذکر شده محل پنچرگیری شده کاملا ترمیم شود.دو روش اصلی برای تعمیرات تشک های بادی وجود داشته که یکی تعمیر توسط مصرف کننده و دیگری تعمیرات تشک بادی توسط شرکت اینتکس و تعمیرکاران مجرب آنها می باشد. توصیه ما به مصرف کنندگان این است که محصولات بادی آسیب دیده از جمله تشک های بادی را برای تعمیر به شرکت اینتکس بسپارند تا با اطمینان بالا و تجربه بیشتر به بهترین شکل ممکن تعمیر شود. تعمیر کاران شرکت اینتکس محصولات بادی و تشک های بادی آسیب دیده با دستگاه مخصوص و با دقت بالا پنچرگیری و تعمیر کرده و پس از قرار دادن در اتاق تست به مشتری با ضمانت تحویل می دهند. در صورتی که از قسمت تعمیر شده بار دیگر به صورت خودکار آسیبی ببیند و حالت تعمیر از بین برود به دلیل داشت ضمانت بار دگیر به شکل رایگان توسط شرکت اینتکس تعمیر خواهد شد.


دقت داشته باشید که در زمان خرید بسته مخصوص تعمیرات تشک های بادی و محصولات بادی به شرکت تولید کننده و تاریخ تولید آن توجه کنید زیرا بسته های مخصوص تعمیرات دارای مدت زمان مخصوص مصرف می باشد و پس از آن چسب مایع داخل بسته تعمیرات خشک خواهد شد.